گلدان کاغذی

گلدان کاغذیReviewed by مهربانو on Nov 1Rating:

 برخی مواقع با ساده ترین وسایل می توانید زیباترین تزیینات را برای منزل خود تهیه کنید و از تماشای کار خود لذت ببرید. تزیین این گلدان هم با وسایلی بسیار ساده و کم هزینه انجام شده که امیدوارم شما هم از انجام و تماشای زیبایی کارتان لذت ببرید.

وسایل مورد نیاز :

روزنامه – چسب چوب – اسپری رنگ نقره ای و مشکی – برچسب سفید (A4) 

روش انجام کار:

برای شروع کار روزنامه ها را (به اندازه ای که می خواهیم روی گلدان بچسبانیم. مچاله می کنیم و کنار می گذاریم. بعد کم کم روی نقاطی که می خواهیم روزنامه بچسبانیم چسب چوب می زنیم و روزنامه را مجدداً مچاله می کنیم و می چسبانیم. (دقت کنید روزنامه را به تکه های کوچک تقسیم کنید تا کار ظریف تر شود.) همین کار را ادامه می دهیم تا مسیری که از قبل برای چسباندن روزنامه در نظر گرفته بودیم کاملاً پر شود.

در این مرحله می گذاریم حدود یک ساعت چسب چوب خشک شود. سپس تمام گلدان را با اسپری مشکی رنگ می کنیم. (اسپری را با فاصله بگیرید تا کار یکدست شود.)

بعد از اینکه رنگ مشکی کاملاً خشک شد. در وسط گلدان مطابق تصویر اسپری رنگ نقره ای می زنیم. سپس مطابق سلیقه خود طرح هایی را بر روی برچسب می کشیم و دور آن را با قیچی جدا می کنیم و در فضایی که نقره ای رنگ کرده ایم  با فاصله می چسبانیم .

  

بعد روی برچسب ها اسپری رنگ مشکی می زنیم و بعد از حدود ۱۵ دقیقه قبل از اینکه کاملاً رنگ خشک شود(چون در آن صورت برچسب ها به گلدان می چسبند) برچسب ها را جدا می کنیم.

 

مطالب مرتبط :
IMG_20150228_110956 1 قوطی-حبوبات DSC07794 kiff

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “گلدان کاغذی”

    اضافه کردن نظر