چگونه بپوشیم تا زیباتر شویم؟(1)

چگونه بپوشیم تا زیباتر شویم؟(1)Reviewed by مهربانو on Aug 20Rating:

طرح پارچه:

پارچه های راه راه: هنگامی که راه پارچه افقی باشد شخص را چاق و هنگامی که راه پارچه عمودی باشد شخص را لاغر نشان می دهد. هرچه فولصل بین راه های پارچه (عمودی یا افقی) زیادتر باشد شخص را چاقتر و هرچه فواصل کمتر باشد شخص را لاغرتر نشان می دهد.

پارچه های خالدار: این پارچه ها شخص را مدور نشان می دهند یعنی کشیدگی اندام را از بین میبرند هرچه دایره ها درشت تر باشند شخص چاق تر و هرچه ریزتر باشند شخص لاغرتر به نظر می رسد.

پارچه های گلدار: به طور کلی پارچه های گلدار و طرحدار فرد را درشت تر نشان می دهند اما هرچه گل یا طرح پارچه درشتتر ، پررنگ تر ، شادتر و شلوغتر باشد شخص چاق تر و هرچه ساده تر کم رنگ یا مات تر باشد شخص را لاغرتر نشان می دهد.

پارچه های چهارخانه: این نوع پارچه افراد را درشت نمایان می کند. هرچه چهارخانه های پارچه ریزتر باشد از دور یکرنگ نشان می دهد و شخص را لاغر تر جلوه می دهد و هرچه درشت تر باشد یا پارچه شطرنجی باشد شخص هیکل درشت نشان می دهد.

جنس پارچه:

پارچه های چسبان: این نوع پارچه ها در صورتی که کاملاً تنگ دوخته شوند فرد چاق را چاق تر و لاغر را لاغرتر نشان می دهند. اگر شخص لاغر این نوع پارچه ها را به صورت چین دار یا دراپه بدوزد زیبا جلوه خواهد کرد.

پارچه های آهار دار: به علت اینکه این نوهپارچه ها روی تن نمی خوابند اندام را درشت تر جلوه می دهند.

پارچه های ضخیم و پارچه های صاف: پارچه های ضخیم به این علت که قطر بیشتری دارند اندام را درشت نمایان می کنند اما پارچه های صاف مانند کرپ اندام را ظریف تر نشان می دهند.

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “چگونه بپوشیم تا زیباتر شویم؟(1)”

    اضافه کردن نظر