چگونه افراد مختلف را به خود علاقه مند کنیم؟

چگونه افراد مختلف را به خود علاقه مند کنیم؟Reviewed by مهربانو on Jun 16Rating: 5.0چگونه افراد مختلف را به خود علاقه مند کنیم؟شخصیت افراد و نوع نگاه آنها به زندگی کاملاً متفاوت است و در برخی مواقع زن و شوهر سالها در کنار هم زندگی می کنند در حالیکه دیدگاهشان به زندگی متفاوت است و خود این تفاوت را درک نکرده و به همین سبب نمی دانند چگونه به هم ابراز علاقه کنند.

شخصیت افراد و نوع نگاه آنها به زندگی کاملاً متفاوت است و در برخی مواقع زن و شوهر سالها در کنار هم زندگی می کنند در حالیکه دیدگاهشان به زندگی متفاوت است و خود این تفاوت را درک نکرده و به همین سبب نمی دانند چگونه به هم ابراز علاقه کنند.

افراد ۳ نوع دیدگاه به زندگی و لذتهای آن دارند  :

۱- برخی افراد سمعی هستند : یعنی از هر موقعیتی لذتهای شنوایی آن را دریافت می کنند. مثلاً شنیدن یک آهنگ در ماشین را به دیدن مناظر بیرون ترجیح می دهند. و یا اینکه وقتی به باغ و جنگل می روند صدای پرندگان بیشتر از زیبایی درختان نظرشان را جلب می کند.

این افراد با جملات عاشقانه و یا با یک ملودی عاشقانه ، شیفته شما می شوند.

۲- برخی افراد بصری هستند: یعنی در موقعیتهای مختلف جذابیتهای دیداری نظرشان را جلب می کند. مثلاً همین افراد ترجیح می دهند در سفر به مناظر بیرون توجه کنند و همواره یک منظره زیبا و فضای سرسبز و دل انگیز برایشان بسیار زیبا می نماید.

برای این افراد آراستگی ظاهر شما بسیار مهم است. و اگر می خواهید به آنها عشق بورزید. با هدیه ای زیبا و شکیل (نیازی نیست که قیمتی باشد فقط ظاهر زیبایی داشته باشد) نظرشان را به خود جلب کنید.البته اگر هنگام هدیه دادن به چشمانشن خیره شوید و عاشقانه به آنها نگاه کنید این علاقه دو چندان می شود.

۳- برخی افراد لمسی هستند : چنین افرادی در هر سفری ترجیح می دهند جای راحتی استراحت کنند و بهترین غذا را بخورند و در این صورت است که از سفر خود لذت می برند.

برای اینکه این افراد را شیفته خود سازید ، سعی کنید آنها را نوازش کنید ، در آغوش بگیرید و بیشترین تماس را با آنها داشته باشید. برخی مواقع حتی در دست گرفتن دستانشان کافی است تا به شما علاقه مند شوند.

Love-Birds-Parrots

مطالب مرتبط :

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “چگونه افراد مختلف را به خود علاقه مند کنیم؟”

    اضافه کردن نظر