نحوه رنگ کردن مو

نحوه رنگ کردن موReviewed by مهربانو on Mar 14Rating: 5.0نحوه رنگ کردن مو

در این روزها که به روزهای شاد عید نوروز نزدیک می شویم. خیلی از خانم های عزیز دوست دارند که موهای خود را رنگ کنند. ولی علاقه ای به رفتن به آرایشگاه و دکلره شدن موها و به دنبال آن وِز شدن موها ندارند. برای این عزیزان هم راه ساده و مناسبی وجود دارد. که در منزل موهای خود را به رنگ مورد علاقه خود درآورند .

(البته در همین ابتدا عرض کنم که رنگ های خیلی روشن با این کار حاصل نمی شوند)

برای این کار ابتدا هر رنگی را که می خواهید از ژورنال انتخاب کنید حتماً دو درجه روشن تر را تهیه کنید چون روی زمینه قهوه ای تیره یا مشکی رنگ تیره تر جلوه می کند.

سپس به اندازه تیوپ های رنگ اکسیدان تهیه کنید. مگر اینکه روی تیوپ ۲*۱درج شده باشد. یعنی به ازای هر تیوپ رنگ ۲ اکسیدان. (اگر می خواهید رنگ موها به سمت رنگ های زیتونی برود از اکسیدان ضد قرمزی و اگر می خواهید به سمت رنگ های مسی میل کند از اکسیدان ضد سبز استفاده کنید)

برای رنگ کردن مو ابتدا در یک ظرف رنگ و اکسیدان را با هم مخلوط کنید .و از پایین موها با برس رنگ مو شروع به رنگ کنید بعد بین و وسط موها و در پایان ریشه ها را رنگ کنید تا در آخر رنگ موی یکسانی داشته باشید.

به طور متوسط ۴۵ دقیقه زمان بدهید و بعد موهای خود را بشویید و اگر موهایتان دیرتر رنگ را به خود می گیرد بیشتر زمان بدهید.

(رنگ مو بعد از حدود ۵-۶ روز رنگ واقعی و زیبای خود را نمایان می کند و حدوداً بعد از ۲ بار شسته شدن)

مطالب مرتبط :
قوطی-حبوبات DSC07074 جعبه-حصیری 132861-cute-baby-baby-eyes-so-blue pl344051-healthy_green_weight_loss_coffee_herbal_vitaccino_slimming_coffee

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “نحوه رنگ کردن مو”

    اضافه کردن نظر