محبت پدران و دوستی های خیابانی دختران

محبت پدران و دوستی های خیابانی دخترانReviewed by مهربانو on Jun 4Rating: 5.0محبت پدران و دوستی های خیابانی دختراندختران در سنین 13 الی 18 سالگی نیاز شدیدی به توجه جنس مخالف دارند. یعنی دوست دارند جنس مخالفشان به آنها توجه و بعضاً محبت کند. به همین خاطر ممکن است به دوستی های خیابانی گرایش پیدا کنند. و تصور کنند که محبت را می توانند از پسران خیابانی دریافت کنند.

دختران در سنین ۱۳ الی ۱۸ سالگی نیاز شدیدی به توجه جنس مخالف دارند. یعنی دوست دارند جنس مخالفشان به آنها توجه و بعضاً محبت کند. به همین خاطر ممکن است به دوستی های خیابانی گرایش پیدا کنند. و تصور کنند که محبت را می توانند از پسران خیابانی دریافت کنند.

برای حل این معضل چه باید کرد؟

البته این مشکل علل زیادی دارد که عدم محبت پدران یکی از دلایل آن می باشد.

اگر در خانواده پدر و برادر دختر خانواده را مورد توجه قرار دهند و همیشه به او به طرق مختلف محبت کنند. نیاز دختر به توجه و محبت جنس مخالف تا حدود زیادی برطرف می شود و گرایش کمتری به این دوستی ها پیدا می کند. که با تربیت صحیح و برخورد سالم بقیه اعضاء خانواده به این راه کشیده نخواهد شد.

دختران در این سنین به ظاهر خود توجه زیادی نشان می دهند و توقع دارند پدر و برادرشان به نحو احسن به آنها توجه کنند و آنها را مورد تمجید قرار دهند. زیرا با این کار اعتماد به نفس آنها افزایش یافته و در خود نیازی به پسران خیابانی نمی بینند.

PS0078742

مطالب مرتبط :

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “محبت پدران و دوستی های خیابانی دختران”

    اضافه کردن نظر