عوارض کفش های پاشنه بلند

عوارض کفش های پاشنه بلندReviewed by مهربانو on Sep 21Rating: 5.0عوارض کفش های پاشنه بلنداکثر خانم ها به پوشیدن کفش پاشنه بلند علاقه دارند و بسیاری از بانوان عزیز برای طی کردن مسافت های طولانی و خصوصاً بازار از این کفش ها استفاده می کنند. در حالی که استفاده طولانی از این کفش ها آسیب های جدی برای کمر و پاهای عزیزان دارد.

اکثر خانم ها به پوشیدن کفش پاشنه بلند علاقه دارند و بسیاری از بانوان عزیز برای طی کردن مسافت های طولانی و خصوصاً بازار از این کفش ها استفاده می کنند. در حالی که استفاده طولانی از این کفش ها آسیب های جدی برای کمر و پاهای عزیزان دارد.

کفش پاشنه بلند خواه نوک پاشنه تیز باشد خواه پهن. باعث می شود وزن بدن به روی پنجه پا متمرکز شود و فشار زیادی به استخوان پنجه وارد شود. در حالیکه این استخوان تاب این وزن را ندارد. در این میان فشار زیادی به ماهیچه پشتی پا وراد می شود که باعث می شود در تمام مدت پوشیدن کفش منقبض باشد و این انقباض طولانی مدت باعث کوتاهتر شدن ماهیچه به مرور زمان می شود.

کفش پاشنه بلند به سبب فشاری که به زانو برای حفظ تعادل وارد می کند باعث ایجاد درد در جلو و عقب زانو می شود و به مرور زمان این درد به انتهای کمر خواهد رسید .

استفاده مستمر و طولانی مدت از این کفش ها برای بانوان عزیز عارضه پوکی استخوان را به همراه خواهد داشت.

البته این به معنای نپوشیدن محض این کفش ها نیست. بلکه شما عزیزان می توانید در میهمانی ها و جاهایی که قرار نیست به مدت طولانی راه بروید از این کفش ها استفاده کنید.

pashneh-boland22000

546743_220202551425493_593453706_n

مطالب مرتبط :

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “عوارض کفش های پاشنه بلند”

    اضافه کردن نظر