شیرینی نارگیلی

شیرینی نارگیلیReviewed by مهربانو on Dec 28Rating: 5.0شیرینی نارگیلیشیرینی نارگیلی ، شیرینی است که عموماً از قنادی ها تهیه می شود. ولی من در اینجا روش تهیه آن در منزل را آموزش میدهم تا در صورت تمایل خودتان در منزل شیرینی تازه و گرم نارگیلی را تجربه کنید.

شیرینی نارگیلی ، شیرینی است که عموماً از قنادی ها تهیه می شود. ولی من در اینجا روش تهیه آن در منزل را آموزش میدهم تا در صورت تمایل خودتان در منزل شیرینی تازه و گرم نارگیلی را تجربه کنید.

مواد لازم :

پودر نارگیل ۱/۲ پیمانه

آرد ۱/۴ پیمانه

پودر شکر ۲/۳ پیمانه

سفیده تخم مرغ ۱ عدد

طرز تهیه :

پودر نارگیل و پودر شکر را خوب با هم مخلوط می کنیم. آرد را الک کرده و به آن اضافه می کنیم. در ظرفی دیگر سفیده تخم مرغ را با دور تند همزن آنقدر می زنیم تا کف کند و سفت شود. طوری که وقتی ظرف را برمیگردانیم نریزد. سپس سفیده هم زده را به مخلوط مواد خشک اضافه کرده و خوب مخلوط می کنیم. کف سینی فر را حتماً فویل می کشیم و خمیر را با قاشق با فاصله زیاد از هم در سینی به صورت گرد می ریزیم. (حتماً فر را از قبل گرم کنید تا شیرینی وا نرود) سپس با دمای ۱۶۰ درجه سانتی گراد به مدت ۱۵ دقیقه (نباید رنگ آن چندان تغییری کند) م یگذاریم بپزد. (اجازه دهید شیرینی کاملاً خنک شود سپس آن را از فویل جدا کنید).

همینطور که میدانید این شیرینی زود خشک می شود بنابراین از همان ابتدا در ظرف در بسته نگهداری کنید.

نارگیلی

مطالب مرتبط :
ستاره-شیرین DSC07890

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • یک نظر در “شیرینی نارگیلی”
    شیما در تاریخ مرداد 7, 1394 ساعت 01:05

    به به …..دلم خواست……….

    اضافه کردن نظر