زنده مانی یا زندگانی

زنده مانی یا زندگانیReviewed by مهربانو on Jan 12Rating: 5.0زنده مانی یا زندگانیامروزه خیلی از ما آدما هر روز صبح از خواب بیدار میشیم و تند تند میریم سر کار و شب خسته و کوفته برمیگردیم . شام هم که همون هله هوله های بیرون برامون کافیه و اومدیم که بخوابیم.

امروزه خیلی از ما آدما هر روز صبح از خواب بیدار میشیم و تند تند میریم سر کار و شب خسته و کوفته برمیگردیم . شام هم که همون هله هوله های بیرون برامون کافیه و اومدیم که بخوابیم. تازه جالب اینجاست که من با بعضی افراد تعامل دارم که درست برعکس این افراد هیچ کاری برای انجام دادن ندارن و حتی سری به تلویزیون و روزنامه و اینترنت نمی زنن و صبح تا شبشونو یا با خواب یا حرفای صد من یه غاز می گذرونن.

چه دسته اول و چه دسته دوم فرقی نداره هر دو دسته زندگانی نمی کنن و فقط زنده هستن و نفس می کشن.

زندگانی یعنی اینکه از نعمت های خدا به اندازه استفاده کنیم. من با اون افرادی که از صبح تا شب کار میکنن و آخرشم هشتشون واقعاً واقعاً گرو نه شونه کاری ندارم و اون افراد واقعاً قابل احترامن. روی صحبت من با اون افرادیه که این همه کار میکنن که مثلاً تا ولنتاین مدل ماشینشونو یه مدل ببرن بالا یا چه میدونم فلان کافی شاپ با اون قیمت رو بتونن برن.

دوستان عزیزم ، باور کنین این زندگانی نیست. زندگانی یعنی اینکه صبح با روی خوش به هم سلام کنیم. و اگه ممکنه با هم صبحونه بخوریم. شب زودتر برگردیم تا با هم شام بخوریم. با هم یه برنامه تلویزیونی دنبال کنیم. هر هفته ده روز با هم بریم بیرون . حتی اگه به صرف یه ذرت مکزیکی سر خیابون یا یه بسته پاپ کورن باشه. باور کنید همینا است که به ماها انرژی و امید به زندگی و تلاش میده.

اون دسته هم که همه وقتشون به بطالت میگذره . واقعاً روشن کردن تلویزیون و استفاده از این همه برنامه مفید کار سختیه؟ باور کنید که وقتی یه برنامه رو سر ساعت معین دنبال کنید دیگه تا لنگ ظهر نمیخوابید. اونوقت سوژه جدیدی برای صحبت کردن دارید و زندگیتون معنا پیدا میکنه.

پس بیاین از این زنده مانی فاصله بگیرید و قدم در زندگانی بگذارید تا طعم شیرین زندگی رو بچشید.

ChrisCapre2ndSkiesForexWhatYouNeedtoDotoTradeSuccessfully

 

مطالب مرتبط :

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “زنده مانی یا زندگانی”

    اضافه کردن نظر