راه های ایجاد نگاهی نو در زنان

راه های ایجاد نگاهی نو در زنانReviewed by مهربانو on Mar 16Rating: 5.0راه های ایجاد نگاهی نو در زنان

حال باید بدانیم چگونه می توانیم مثبت اندیشی و نگاه تازه را به خود هدیه دهیم. چون آقایان و خانم ها از روحیات متفاوتی برخوردار هستند. در این بخش تنها به بانوان عزیز پرداخته شده.

برای رسیدن به نگاهی تازه و زیبا به زندگی راه بسیار آسانی را باید طی کنیم. و انجام این کارها برای هرکسی امکان پذیر است.

با خود خلوت کنیم: ما خانم ها همواره نیاز به خلوت کردن با خود و نگاهی مجدد به داشته و توانایی های خود داریم تا بتوانیم کمی از اتکای خود به جنس مرد کم کنیم (این به این معنا نیست که نباید به مردان تکیه کرد بلکه به این معنی است که باید مکمل هم باشم نه اینکه فقط به دنبال دیواری باشیم تا به او تکیه کنیم)

به ظاهر خود اهمیت دهیم : ما خانم ها نیاز داریم که همیشه به ظاهر خود اهمیت دهیم و آراسته باشیم و بابت این آراستگی و زیبایی ستایش شویم و این ستایش الزاماً نیازی نیست که از جانب جنس مخالف باشد و می تواند از جانب دوستان و اطرافیانمان باشد.

با هم  جنسان خود ارتباط بیشتری داشته باشیم : ما همواره نیاز داریم که با دوستان خود ارتباط داشته باشیم و از این فضای صمیمی بهره مند شویم.(البته به اندازه)

از راهنمایی های هم  جنسان مسن خود استفاده کنیم : ما به غیر از همسر و یا پدر خود نیاز به راهنمایی های هم جنسان مسن خود مثل مادر خواهر بزرگتر و .. همیشه نیاز داریم چون آنها مراحل زندگی مار ا بهتر درک می کنند.

مطالب مرتبط :

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “راه های ایجاد نگاهی نو در زنان”

    اضافه کردن نظر