راهی برای عاشقانه زیستن

راهی برای عاشقانه زیستنReviewed by مهربانو on Feb 5Rating: 5.0راهی برای عاشقانه زیستنشاید تا کنون به این مسأله برخورده باشید که زن ، معتقد است من همیشه به شوهرم ابراز علاقه می کنم. اما همسرم هیچ عکس العمل مناسبی نشان نمی دهد و انگار من با خودم حرف می زنم. درحالیکه وقتی علت را از مرد جویا شویم ، پاسخ می دهد که من همسرم را دوست دارم و این امر را بارها به او نشان دادم.

شاید تا کنون به این مسأله برخورده باشید که زن ، معتقد است من همیشه به شوهرم ابراز علاقه می کنم. اما همسرم هیچ عکس العمل مناسبی نشان نمی دهد و انگار من با خودم حرف می زنم. درحالیکه وقتی علت را از مرد جویا شویم ، پاسخ می دهد که من همسرم را دوست دارم و این امر را بارها به او نشان دادم.

تفاوت بنیان شخصیتی دو جنس زن و مرد باعث این تفاوت دیدگاه و واکنش می شود. زنان ، از طریق گوش خود یا همان شنیدن عاشق می شوند. یعنی اینکه برای جذب همسر خود ، یک مرد می تواند با چند کلام زیبا و عاشقانه این کار را انجام دهد. ولی مردان از طریق دیده عاشق می شوند. یعنی اینکه یک زن باید همیشه ظاهر آراسته ای داشته باشد و در رفتار ظاهری خود عشوه گری زنانه را داشته باشد تا بتواند همسرش را به سمت خود جذب کند.

حال برای حل این تفاوت ها چه باید کرد؟

طبعاً اگر هر دو جنس زن و مرد بخواهند بر حسب طبیعت خود رفتار کنند و بر اساس میل خود انتظاراتی از شخص مقابل داشته باشند این مشکل هرگز حل نمی شود.

در این راه زنان باید اندکی تیز بینانه تر رفتر کنند چون مغز زنان به صورت بنیادی رفتارهای ظریف را سریعتر از مردان پردازش می کند. بنابراین قدم اول را می تواند زن بردارد. و از این به بعد، بیشتر به ظاهر خود (درون منزل) اهمیت دهد. به نظم و زیبایی فضای خانه بیشتر بها دهد. هنگام آوردن غذا بر سر میز یا سفره به ظاهر آن بیشتر دقت کند. سعی کند حتی الامکان قبل از همسر از سر کار برگشته و در منزل باشد. کمتر از غذای بیرون استفاده کند و سلیقه به خرج دهد . و این را ذکر کند که این رفتارها را به خاطر همسرش انجام داده است.

 

مردان نیز باید زمانیکه همسرشان در حال صحبت کردن ، خصوصاً درباره مسائلیه که زن به آنها علاقه دارد، می باشد. به او نگاه کنند. و اینگونه به او نشان دهند که تمام حواسم پیش تو است. در ساعاتی که در منزل هستند حتماً زمانی را به همسرشان و صحبت کردن با او اختصاص دهند. از ظاهر همسر خود تعریف کنند. اگر میخواهند از چیدمان منزل و یا دستپخت خانم یرادی بگیرند ، اول کمی تعریف و تشکر کنند. بعد نظر خود را عنوان کنند. و مهمتر از همه اینکه در مواقع مختلف با کلام به او براز علاقه کنند.

اگر هر دو طرف این نکات را رعایت کنند زندگی عاشقانه ای خواهند داشت.

forget-your-first-love

مطالب مرتبط :
water-orange-fruit-wallpaper-hd-Download women-orange-fruits-models-healthy-smiley-face-citrine tvatta_sjalv_visby

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “راهی برای عاشقانه زیستن”

    اضافه کردن نظر