جشنواره غذا جهت امور خیریه

جشنواره غذا جهت امور خیریهReviewed by مهربانو on Mar 7Rating: 5.0جشنواره غذا جهت امور خیریهدیروز ، چهارشنبه 14 اسفند 92 ؛جشنواره غذا به حمایت از بیماران تالاسمی در شهرستان ماهشهر برگزار شد.

دیروز ، چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۲ ؛جشنواره غذا به حمایت از بیماران تالاسمی در شهرستان ماهشهر برگزار شد. در این جشنواره بانوان و بعضاً آقایان محترمی را می توانستیم مشاهده کنیم که با عشق به این بیماران تمام هنر و سلیقه خود  را بکار برده بودند تا بتوانند نظر مشتریان را برای فروش بیشتر جلب کنند.

در این جشنواره غذاهای کاملاً متنوعی به چشم میخورد . از ته چین مرغ و حلیم بادمجان گرفته تا نان پنجره ای و حلوای خرما و حتی غذاهای رستوران و ساندویچی ها.

این جشنواره با مدیریت سرکار خانم تیلایی مدیر انجمن حمایت از بیماران تالاسمی و دبیری سرکار خانم ابوعلی برگزار شد. و من نیز به عنوان عضوی از این جشنواره با تهیه پیراشکی گوشت سعی در مشارکت در این امر مثبت داشتم.

پس از پایان جشنواره و فروش همه غذاهای تهیه شده. خدا را از دل و جان سپاس گفتم که در این شهرستان نه چندان بزرگ مشارکت برای همدردی با این بیماران در این حد زیبا و پررنگ بود.

DSC08159 DSC08135 DSC08144 DSC08150 DSC08143

مطالب مرتبط :

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “جشنواره غذا جهت امور خیریه”

    اضافه کردن نظر