تفاوت سنی همسران ، چقدر ؟

تفاوت سنی همسران ، چقدر ؟Reviewed by مهربانو on Aug 28Rating: 5.0تفاوت سنی همسران ، چقدر ؟بهترین میزان تفاوت سنی بین زن و شوهر 4 لی 6 سال است. ولی این مسأله به زوجین بستگی دارد و

بهترین میزان تفاوت سنی  بین زن و شوهر ۴ لی ۶ سال است. ولی این مسأله به زوجین بستگی دارد و همچنین به فرهنگی که در آن رشد کرده اند. چون برخی افراد در فرهنگ ها یا خانواده هایی بزرگ می شوند که به سبب حمایت بیش از حد والدین ، حتی در سنین بالا هم رفتار بچگانه ای را از خود نشان می دهند. بنابراین تنها سن شناسنامه ای ملاک نیست و بعد از آشنایی  این مسائل قابل تشخیص است.

در صورتی که دختر سن عقلی بسیار بالاتری نسبت به پسر داشته باشد بهتر است این ازدواج صورت نگیرد ، چون به صورت طبیعی مردان دیرتر به بلوغ عقلی می رسند و در این شرایط به روحیات زن فشار وارد می آید.

ازدواج با اختلاف سنی معکوس، یعنی دختر بزرگتر از پسر عموماً توصیه نمی شود. چون هم به لحاظ فیزیکی و هم به لحاظ فکری خانم ها زودتر به بلوغ می رسند و زودتر پژمرده می شوند به همین دلیل است که اینگونه ازدواج ها عموماً توصیه نمیشود. البته موارد موفقی هم در این ازدواج ها وجود دارد.

dtcqf9eddx3sdz49hme1

مطالب مرتبط :

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “تفاوت سنی همسران ، چقدر ؟”

    اضافه کردن نظر