تغییر دکوراسیون و تغییر روحیه

تغییر دکوراسیون و تغییر روحیهReviewed by مهربانو on Dec 15Rating: 5.0تغییر دکوراسیون و تغییر روحیهبرایاینکه همیشه روحیه ای شاد و با نشاط داشته باشید، لازم است هر مدت به مدت تغییری هرچند کوچک و ناچیز در دکوراسیون منزلتان ایجاد کنید. نیازی نیست که این تغییر همراه با خرید مبل جدید یا تعویض پرده ها باشد با همان وسایلی که در خانه موجود است نیز می توان تغییرات زیبایی را خلق کرد.

برایاینکه همیشه روحیه ای شاد و با نشاط داشته باشید، لازم است هر مدت به مدت تغییری هرچند کوچک و ناچیز در دکوراسیون منزلتان ایجاد کنید. نیازی نیست که این تغییر همراه با خرید مبل جدید یا تعویض پرده ها باشد با همان وسایلی که در خانه موجود است نیز می توان تغییرات زیبایی را خلق کرد.

هرگاه احساس کردید تمامی نقاط خانه را مو به مو حفظ کرده اید یعنی وقت آن رسیده که یکی تغییر در دکوراسیون منزل ایجاد کنید. زیرا خانه مأمن هر فردی است و حتی اگر زمان کوتاهی در روز را در آن سپری کند؛ وقتی دچار یکنواختی و یکسانی شود ملال آور و خسته کننده می شود. آنوقت است که حس می کنید علاقه ای به بازگشت به منزل ندارید و یا در خانه دلتان می گیرد. انسان بر پایه تغییر آفریده شده و به همین سبب است که در هر برهه ای از زمان مسائل متفاوتی را تجربه می کند. حال چگونه توقع دارید که این فرد یکسانی مکرر را تاب بیاورد و هرگز خسته نشود.

حتی آنهایی که معتقدند با یکنواختی احساس آرامش می کنند نیز وقتی علی رغم میلشان تغییری در ظاهر خانه ایجاد کنید ، خواهید دید که چگونه روحیه ای شادتر و سرحال تر خواهند داشت.

پس منتظر عید نوروز و خانه تکانی اساسی نباشید جابه جا کردن یک میز کوچک یا یک تابلو روی دیوار هم می تواند تأثیر مثبتی داشته باشد.

home-concept-glamour-beach-house-design-fresh-color-living-room-view

مطالب مرتبط :

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “تغییر دکوراسیون و تغییر روحیه”

    اضافه کردن نظر