تست روانشناسی

تست روانشناسیReviewed by مهربانو on Oct 31Rating:

1-فرض کنید روبه روی یک باغ ایستاده ایددوست دارید دیوارهای دور باغ بلند باشد یا کوتاه ؟ یا اصلاً به جای دیوار پرچین داشته باشد یا هیچ دیواری نداشته باشد؟

۲-وارد باغ می شوید باغ را چگونه می بینید ؟ پر از درخت و شلوغ اما درختان بی حاصل یا مثمر؟ عاری از هرگونه درخت؟ درختان کم و پراکنده؟

۳-جلوتر می روید آن سوی باغ کلبه ای قرار گرفته دوست دارید آن کلبه به باغ چسبیده باشد یا با یک برکه جدا شده و یا با کمی گل و چمن فاصله گرفته و یا کاملاً از باغ دور باشد؟

۴-وارد کلبه می شوید یک میز وسط کلبه است و روی آن یک پارچ آب است. آن پارچ را چگونه می بینید بلور، پلاستیک، استیل یا چوب؟

.

.

.

.

.

.

۱- دیوارهای باغ نشان دهنده آرزوهای شما است . دیوار بلند آرزوهای بلند. دیوار کوتاه آرزوهای کم . پرچین آرزوهای پراکنده و متزلزل که با هر اتفاق کم و زیاد می شوند و نبود دیوار  شخصی است که کمی افسرده است و از زندگی سیر.

۲- درختان باغ نشان دهنده افکار شما است . درختان انبوه با میوه افکار درهم ولی مثمر ثمر است. درختان انبوه بی میوه افکار درهم بی ثمر است. درختان پراکنده افکار مشوش است و نبود درخت مختص شخص بی خیال است.

۳- فاصله کلبه نشان دهنده میزان اجتماعی بودن شما است . فاصله برکه شخصی است که خیلی کم تمایل به ارتباط با دیگران دارد. نبودن فاصله مختص اشخاص کاملاً اجتماعی است. فاصله گل و چمن افرادی را نشان میدهد که تقریباً اجتماعی و خوش مشرب هستند. و کلبه دور از باغ مختص افراد منزوی است.

۴- جنس پارچ روی میز نشان دهنده میزان حساس بودن شما نسبت به دیگران است. پارچ بلور حساس و شکننده است. پارچ پلاستیک قابل انعطاف ایعنی ناراحت می شود ولی تحمل می کند. پارچ استیل شخص محکم و ایستاده ای است. و پارچ چوبی مختص اشخاصی است که مدت زیادی تحمل می کنند اما بعد از مدتها در یک لظه می شکنند.

مطالب مرتبط :

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “تست روانشناسی”

    اضافه کردن نظر