به زندگی خود امید ببخشیم!

به زندگی خود امید ببخشیم!Reviewed by مهربانو on May 8Rating: 5.0به زندگی خود امید ببخشیم!همه خوب می دانیم که هر شخصی تنها با امید به آینده است که می تواند در سلامت روان زندگی کند و آسوده خاطر باشد. و در صورت از بین رفتن امید به زندگی ، فرد افسرده شده و کم کم رو به زوال پیش می رود.

همه خوب می دانیم که هر شخصی تنها با امید به آینده است که  می تواند در سلامت روان زندگی کند و آسوده خاطر باشد. و در صورت از بین رفتن امید به زندگی ، فرد افسرده شده و کم کم رو به زوال پیش می رود. حال چه کنیم؟ همیشه که زندگی بر وفق مراد نیست. همیشه که خوشی و خوبی نیست که بر زندگی سایه می اندازد. در روزهای سخت و دشوار چه کنیم که امیدمان را از دست ندهیم؟

معنا دادن به زندگی تنها راه امیدواری همیشگی است. شخصی که به زندگی خود معنا داده و به خاطر آن معناست که زندگی می کند. حتی در شرایط سخت نیز تاب می آورد و امید خود را از دست نمی دهد. هر بانویی بعد از تولد نوزاد خود ، احساس می کند بعد از خدا تنها تکیه گاه این نوزاد است و نوزاد او می شود تمامی معنای زندگیش به همین خاطر است که مادرانی که از نظر رفتاری در سلامت کامل به سر می برند به خاطر فرزند خود حاضرند هر سختی را تحمل کنند.

حال ما نیز اگر به زندگی خود معنا دهیم ، خواهیم دید که امیدمان از دست نمی رود. چون همواره شخصی موفق است که در جاده زندگی فقط به هدف نگاه کند و حتی اگر سنگلاخ و خار جاده به ایش فرو رفت چشم از هدف برندارد. این شخص زودتر و موفق تر از بقیه به هدف میرسد.

534362_143863055765830_2131221478_n

مطالب مرتبط :
Hero-Image-LifeSciences-General

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


 • ۲ نظر در “به زندگی خود امید ببخشیم!”
  آریا در تاریخ دی 6, 1393 ساعت 23:26

  سلام

  مطالبتون زیبا و دلنشین بود.اگر موافق تبادل لینک بودید بنده رو به اسم”امید به زندگی”لینک کنید تا من هم شما رو لینک کنم.

  بانوی پاییزی در تاریخ بهمن 13, 1393 ساعت 22:52

  مطالبتون خوب بود

  اضافه کردن نظر