این گونه سر ساعت بیدار شوید

این گونه سر ساعت بیدار شویدReviewed by مهربانو on Sep 29Rating: 5.0این گونه سر ساعت بیدار شویدهمه ما دوست داریم هر روز سر ساعت معینی با شنیدن صدای ساعت یا جدیداً آلارم موبایل با شادابی و سرحال بیدار شویم. و سر حال به کارهای روزمره بپردازیم. ممکن است خیلی تلاش کرده باشیم که هرشب سر ساعت معینی به رختخواب برویم ولی به دلایل مختلف موفق نمی شویم اگر هم سر ساعت به رختخواب برویم خوابمان نمی برد. پس چه کنیم ؟

همه ما دوست داریم هر روز سر ساعت معینی با شنیدن صدای ساعت یا جدیداً آلارم موبایل با شادابی و سرحال بیدار شویم. و سر حال به کارهای روزمره بپردازیم. ممکن است خیلی تلاش کرده باشیم که هرشب سر ساعت معینی به رختخواب برویم ولی به دلایل مختلف موفق نمی شویم اگر هم سر ساعت به رختخواب برویم خوابمان نمی برد. پس چه کنیم ؟

برای اینکه ساعت خوابمان را اصلاح کنیم باید اول ساعت بیداریمان را تنظیم کنیم. به این صورت که سر ساعت معینی به رختخواب برویم . ولی اگر حس کردیم خوابمان نمی برد. کمی مطالعه کنیم و در رختخواب این و طرف و آن طرف نشویم. ضمناً مهم است  زمانی به رختخواب برویم که  خوابمان می آید نه صرف اینکه سعت خواب شده. از طرف دیگر صبح سر ساعت معین خود را مجبور کنیم که بیدار شویم. یکی دو روز اول سخت است ولی بعد متوجه می شویم که به خاطر بیداری سر ساعت معین شب هم سر ساعت معینی خوابمان می گیرد و ساعات خوابمان تنظیم می شود.

iStock_MenSleeping iStock_MenSleeping

مطالب مرتبط :
کشف راز موفقیت در مجله آمریکایی

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • یک نظر در “این گونه سر ساعت بیدار شوید”
    شیما در تاریخ مرداد 7, 1394 ساعت 00:39

    آره درسته . اگر خودمون رو مجبور کنیم سر ساعت مشخص بیدار بشیم و در طول روز مدت طولانی نخوابیم مطئنا شب به موقع خوابمون میگیره

    اضافه کردن نظر