افراد مرزی چه خصوصیاتی دارند

افراد مرزی چه خصوصیاتی دارندReviewed by مهربانو on Feb 2Rating: 5.0افراد مرزی چه خصوصیاتی دارند

شاید تا کنون با افرادی برخورد کرده باشید که هر روز رفتاری متفاوت از روز قبل دارند و هر آن ممکن است شمار ا با عکس العملی جدید غافلگیر کنند. برای مثال : امروز خیلی خوش خلاق و بشاش اند و از همه چیز راضی به نظر می رسند و فردا از همان مسائل ایراد می گیرند و بهانه جویی می کنند.

البته عکس العملهای غیر منتظره شامل حال همه ما می شود ولی تناوب و تکرار اینگونه رفتارها در این افراد بیشتر است.

چنین افرادی اغلب نزدیکانشان را کلافه می کنند و در مجامع عمومی عمدتاً رفتار سالمی دارند و هرگز (در صورتی که مشکلشان حاد نباشد) با اولین برخورد قابل تشخیص نمی باشند. این افراد که بنا به نظر کارشناسان اغلب خانم هستند (ولی به نظر من در جامعه کشور ما اغلب آقایان هستند) خصوصاً در روابط عاطفی و زناشویی .ابتدا خود را عاشق و شیفته ای معرفی می کنند که حاضرند جانشان را نیز در راه معشوق فدا کنند و این را در رفتار هم ثابت می کنند و به قولی همه جوره در اختیار معشوق خود هستند. اما همینکه احساس کنند تثبیت شده اند و طرف مقابل آنها را پذیرفته ، نسبت آن حس مالکیت پیدا می کنند و توقع دارند تمام خواسته هایشان را در هر زمانی و به هر صورتی خواه منطقی خواه غیر منطقی برآرده سازد. و در صورتی که انجام ندهد شروع به تهدید و رفتارهای نامعقول مثل تهدید به خودکشی و آسیب رساندن به طرف مقابل می کنند.

البته این را هم بدانید که چنین افرادی در همه حال معشوق و شریک زندگی خود را دوست دارند و این رفتارهای غیر ارادی است و در صورتی که به معشوق خود آسیبی برسانند به اندازه آسیب وارد شده خود را مجازات می کنند .

چنین افرادی هرگز توانایی تصمیم گیری را ندارند و همیشه متزلل اند. ولی همین ها وقتی در برابر افرادی قرار می گیرند که شخصیتهای وابسته ای دارند و همواره نیاز به همراهی و تأیید دارند به شدت قدرت می یابند و رفتارهای مذکور را انجام می دهند.

در واقع می توان گفت این افراد در عین داشتن ظاهری قوی و محکم ، ضعیف و متزلل هستند.

 

مطالب مرتبط :

بازنشر مطالب سایت «مجله اینترنتی مهربانو» با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز مي باشد.


  • بدون نظر در “افراد مرزی چه خصوصیاتی دارند”

    اضافه کردن نظر